Siit leiad vastused korduma kippuvatele küsimustele. Kui sinu küsimus jäi vastuseta, siis kirjuta meile julgesti. Vastame sinu küsimusele nii kiiresti, kui võimalik.

Tellimine & maksmine

L´OVINE e-poest toodete tellimine on väga lihtne. Kõik tellimused saad teha siin. Vali sobivad tooted, täida vajalikud andmed ning maksa tellimuse eest.

Tellimuse eest saad tasuda koheselt peale tellimuse vormistamist pangalingi kaudu. Tasumiseks saad kasutada järgmisi panku: Swedbank, SEB, LHV, Luminor ja Coop Pank. Tasuda saab ka krediitkaardiga ning pangaülekandega.

Juhul kui märkasid tellimuses viga, on sul võimalus tellimust muuta koheselt peale selle sooritamist. Tellimuse muutmiseks kirjuta sellest klienditoele info@lovine.eu.

Peale makse sooritamist täidame tellimuse ning paneme paki teele 1-3 tööpäeva jooksul. Tellimused jõuavad sihtpunkti üldiselt 2-15 tööpäeva jooksul.

Saadame tellimusi ka kõikidesse Euroopa riikidesse.

Tagastamine

Jah, loomulikult. Ostetud kaubale kehtib alates kauba kättesaamisest 14 päevane kauba tagastamisõigus. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja orginaalpakendis. Loe rohkem tagastamistingimuste kohta siin.

Saada kiri info@lovine.eu ja leiame koos parima lahenduse, kuidas olukord lahendada. 

Shopping Cart