Privaatsuspoliitika kirjeldab, kuidas Teie isikuandmeid kogutakse, kasutatakse ning jagatakse kui külastate lovine.eu´d (“veebileht”) või teete ostu veebilehelt.

Isikuandmeid kogub töötleb ja säilitab isikuandmete vastutav töötleja.
Klient privaatsuspoliitika tähenduses on igaüks, kes ostab andmetöötleja kodulehelt kaupu või teenuseid.

Kogutavad isikuandmed

Kui külastate seda veebilehte, kogume automaatselt teie seadme kohta teatud teavet, sealhulgas teavet teie veebilehitseja, IP-aadressi, ajavööndi ja teie seadmesse alla laetud küpsise kohta.  Isikuandmed, mida kogume, töötleme ja säilitame, on kogutud elektrooniliselt, peamiselt kodulehe ja e-posti vahendusel. Me nimetame seda automaatselt kogutud teavet kui “seadme teavet”.

Töödeldavateks isikuandmeteks on andmed, mida küsitakse kliendilt tellimuse vormistamisel (ees- ja perekonnanimi, kohaletoimetamise aadress, telefoninumber, e-posti aadress, maksekaardi andmed, ostukorvi sisu). Me nimetame seda teavet kui „tellimusteavet”. 

Tellimusteavet kasutame tellimuste täitmiseks (sh tellimusega seotud teadete edastamiseks), toodete eest tasumiseks, toodete kättetoimetamiseks, kliendi pakkumiste ja uudiste koostamiseks ning edastamiseks.

Klient vastutab selle eest, et tema poolt esitatud andmed oleksid täpsed, õiged ja terviklikud. Teadlikult valeandmete esitamist peetakse privaatsuspoliitika rikkumiseks. Klient on kohustatud meid viivitamatult teavitama esitatud andmete muutumisest.

Lovine.eu ei vastuta kliendi poolt valeandmete esitamisest põhjustatud kahju eest kliendile või kolmandatele osapooltele.

Meil on õigus klientide isikuandmeid jagada kolmandate isikutega, kelleks on näiteks volitatud andmetöötlejad, raamatupidajad, transpordi- ja kullerettevõtted, ülekandeteenuseid pakkuvad ettevõtted. Andmetöötleja on isikuandmete vastutav töötleja. Maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed edastatakse volitatud töötlejale Montonio Finance UAB.

Kogutud seadmeteavet kasutame võimalike riskide ja pettuste (eriti teie IP-aadressi) väljaselgitamiseks ning üldiselt meie veebilehe parendamiseks ja optimeerimiseks (näiteks luues analüüse selle kohta, kuidas meie kliendid sirvivad ja veebilehega käituvad. Veebilehe ning meie turundus- ja reklaamikampaaniate edukuse hindamiseks).

Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik veebipoe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

Mis tüüpi küpsiseid kasutame?
Sessiooniküpsised

Sessiooniküpsiseid ehk ajutised küpsised – kasutatakse iga kord, kui meie veebilehte külastad ja need kustutatakse pärast veebilehitseja sulgemist. Ajutisi küpsiseid kasutatakse näiteks võrgulehe keelevaliku ja sisu eelistuste meelde jätmiseks.

Püsivad küpsised

Püsivad küpsised jäävad kasutaja seadmesse alles ka pärast veebilehe sulgemist. Püsivatel küpsistel on erinev aegumisperiood ning mõned neist jäävad kasutaja seadmesse päevadeks, kuudeks või isegi aastateks. Püsivaid küpsiseid kasutatakse näiteks kasutaja eelistuste meelde jätmiseks.

Kolmandate osapoolte küpsised:

Meie lehel kasutatakse kvaliteetsema sisu pakkumise, statistika kogumise ja reklaamide näitamise eesmärgil kolmandate osapoolte küpsiseid. Kolmandate osapoolte privaatsuspoliitika ja tingimustega saate tutvuda küpsise tootja lehel.

Kolmandate osapoolte küpsiste nimekiri:

 

Kuidas küpsiste kasutamist piirata ja neid kustutada?
Kasutaja saab kustutada seadmesse salvestatud küpsised ja ennetavalt vältida küpsiste salvestamist tema seadmesse. Selleks tuleb kasutajal muuta veebilehitseja privaatsusseadeid. Täpsemalt juhised leiab veebilehitseja kasutusjuhendist.

Küpsiste kohta saad rohkem teavet veebilehtedelt: http://www.allaboutcookies.org/  ja http://www.youronlinechoices.com/ee/

Kliendi õigused

Kui olete Euroopa elanik, on teil õigus pääseda juurde teie valduses olevale isiklikule teabele ja paluda, et teie isiklikke andmeid parandataks, ajakohastataks või kustutataks. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta ühendust aadressil info@lovine.eu.  

Kui te arvate, et teie privaatsusõigusi on rikutud, on teil õigus esitada kaebus Andmekaitse Inspektsioonile. Kui teie alaline elukoht on mõnes muus EL liikmesriigis, leiate vastava asutuse kontaktinfo sellelt aadressilt.

Privaatsuspoliitika muudatused
Me võime käesolevasse privaatsuspoliitikasse ja sellega seotud informatsiooni muudatusi teha, et kajastada näiteks muudatusi meie tavades või muudel operatiivsetel, juriidilistel või regulatiivsetel põhjustel.

Shopping Cart