Kokkuvolditav juhtmevaba klaviatuur

39,00

See juhtmevaba volditav klaviatuur on väga kompaktne ja sobib hästi reisimiseks. Sa saad kasutada seda autos, lennukis ning igalpool, kus vaja trükkida. See hämmastav väike seadeldis ühildub enamiku kaasaegsete seadmetega. See aitab püsida produktiivsena isegi kui sa ei ole kodus või kontoris.
Klaviatuuri omadused:
[Kerge ja vastupidav]:
Disainitud, et vastu pidada  kukkumistele.
♥ [Hiirega puuteplaat]:
Saad kontrollida enda seadet ilma hiireta.
Märkus: Puuteplaat ei ühildu iOS-i seadmetega.
[Volditav disain]: Äärmiselt õhuke ja kokkupandav klaviatuur võib olla suurepärane kingitus kõigile, kes sageli reisivad või on ärireisil. See võimaldab juhtida sinu mobiilseid seadmeid ka liikvel olles. Kirjutage kiiresti, lihtsalt ja vigadeta.
[2 ühendusrežiimi]: Klaviatuuri saate oma seadmega ühendada Bluetoothi või USB- kaabli kaudu. Sinu seade tuvastab ära ühildatud režiimi. Kasutades USB kaabliga ühendust, lülitub sellele režiimile. USB kaabli eemaldamisel lülitub klaviatuur automaatselt Bluetooth režiimile.
[Lai ühilduvus]: Bluetooth tehnoloogiaga on klaviatuur ühilduv kolme peamise operatsioonisüsteemiga: iOS/Windows/Android.
[Taaslaetav aku]: Saad nautida kuni 48 tundi kirjutamist ühe täislaadimisega. Juhtmevaba volditaval klaviatuuril on taaslaetav liitiumioon aku. Ootel režiimi aeg kuni 560 tundi.
Spetsifikatsioonid:
 – Klaviatuuri eluiga: 3 million 
– Liides: Bluetooth
– Bluetoothi versioon: 5.0
– Aku: liitium-ioon
– Aku mahutavus: 140mAh
– Töötamise kaugus: kuni 15m
– Klaviatuur: 64 nuppu
– Klaviatuuri asetus: Inglise, Vene

Tootekood: KKV_01 Kategooria:
Klaviatuur

Inglise – Must, Inglise-Hõbe, Vene-must

Toode valmis tarnimiseks tootja laost.

Shopping Cart