-29%

Kontaktivaba automaatne seebidosaator

20,00

【Kõrge efektiivsusega käed-vabad seebidosaator】Et vältida bakterite tekkimist traditsioonilistes seebidosaatorites, mida tuleb käsitsi vajutada, on kontaktivabad seebidosaatorid klientide seas populaarsemad. See tekitab vahu 0,25 sekundiga, säästes rohkem vett ja aega.
【Ühe nupuga lüliti】Seadme sisselülitamiseks vajutage nuppu. Kui seebidosaatorit ei kasutata, lülitub see unerežiimi peale ning aktiveerub uuesti, kui seda kasutada. Kui peate seadme välja lülitama, vajutage nuppu uuesti.
【Sobib igat liiki seebi või vedelseebi jaoks】Segage seebivedelik ja vesi vahekorras 1:5. Dosaatori vahutamisfunktsioon tekitab pehme ja õrna vahu, mis laseb tekitada hea käte pesemise harjumuse. Läbipaistva keredisainiga saate seebi värvi oma pesuruumiga sobitada. IPX3 veekindel tehnoloogia, et vältida seebi või vee lekkimist. Sobilik samuti desinfitseerimisvahendi jaoks.
【Sobib erinevatel puhkudel】Automaatne seebidosaator on mugav kasutamiseks vannitubades, köökides, koolides, haiglates, hotellides jne. Kerge disain sobib ka telkimiseks õue.
Seadme töötamiseks vaja paigaldada 4xAA patareid (ei sisaldu komplektis).

Tootekood: PVD_01 Kategooria: Silt:

Kohaletoimetamine OMNIVA pakiautomaati. Eestisisesed saadetised jõuavad sihtkohta 2-5 tööpäeva jooksul. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 15 kalendripäeva jooksul.

Shopping Cart